Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters Łódź 2019′

19 listopada 2019

W dniach 15-17 listopada 2019 r. łódzką ziemię obiecaną odwiedziło 631 pływaków, którzy w Zatoce Sportu przy Al. Politechniki rywalizowali o tytuły Mistrzów Polski w kategoriach Masters.

Klub TKKF Koszalin z przezacnym wsparciem gorzowskiej szkoły pływackiej reprezentowali:
Karolina Janas, Katarzyna Gudaniec, Dorota Gudaniec, Agnieszka Paziewska, Wioletta Pawliczek, Joanna Stankiewicz-Majkowska, Grzegorz Ćwikła, Witold Patan, Leszek Szwed, Roman Pieślak, Dawid Wróblewski i Wiesław Załuski.

Nie stawił się nasz Fighter Krzysiek Stefański, który był w naszych serduchach i myślach! Czuwał jednak z poznańskiego wygnania nad naszymi reakcjami startowymi w sztafetach albowiem wielkim specem w dziedzinie tej jest 😘 Meldujemy Krzysiu – żadnych dyskwalifikacji nie było!


Podczas zawodów głos zabrała Kasia Walenta, która w ciepłych słowach
prosiła o wsparcie Krzysztofa w jego najważniejszym wyścigu!
Stefan czekamy na Ciebie! #WyścigStefana

Krzysztof w dalszym ciągu potrzebuje naszej POMOCY!
PROSIMY O DATKI FINANSOWE!
https://www.siepomaga.pl/zycie-krzysztofa


Zajęliśmy 24-te miejsce w klasyfikacji medalowej na 131 klubów, a do domu szczęśliwie w rytm muzyki powróciliśmy z 22 medalami w plecakach:

Złota:

  • 1x Dorota Gudaniec 1500m dowolny 24:34.16
  • 1x Dawid Wróblewski 200m klasyczny 2:28.79
  • 3x Wiesław Załuski 50m motylkowy 35.12; 100m motylkowy 1:27.81; 100m zmienny 1:18.34

Srebra:

  • 1x Dorota Gudaniec 400m zmienny 7:19.40
  • 1x Katarzyna Gudaniec 1500m dowolny 21:18.40
  • 2x Dawid Wróblewski 400m dowolny 14:31.56; 200m zmienny 2:18.52
  • 1x Wiesław Załuski 200m zmienny 2:58.37
  • sztafeta 4 x 50m dowolny TKKF Koszalin (Dorota Gudaniec, Katarzyna Gudaniec, Agnieszka Paziewska, Wioletta Pawliczek) 2:14.91
  • sztafeta 4 x 50m zmienny TKKF Koszalin (Grzegorz Ćwikła, Joanna Stankiewicz-Majkowska, Wiesław Załuski, Wioletta Pawliczek) 2:27.22

Brązy:

  • 4x Dorota Gudaniec 100m grzbietowy 1:36.81; 200m grzbietowy 3:30.31; 100m zmienny 1:36.88; 200m zmienny 3:32.85
  • 1x Katarzyna Gudaniec 400m dowolny 5:17.55
  • 3x Agnieszka Paziewska 100m dowolny 1:13.64; 200m dowolny 2:45.41; 400m dowolny 5:54.53
  • sztafeta 4 x 50m zmienny TKKF Koszalin (Wioletta Pawliczek, Joanna Stankiewicz-Majkowska, Dorota Gudaniec, Agnieszka Paziewska) 2:34.29
  • sztafeta 4 x 50m dowolny TKKF Koszalin (Katarzyna Gudaniec, Roman Pieślak, Agnieszak Paziewska, Dawid Wróblewski) 1:56.86

… i całą masą rekordów życiowych z bardzo dobrym prognostykiem na kolejne zawody!

Spożyliśmy mnóstwo wody – nieco chlorowanej również, a zdjęcia z Pawłem KorzeniowskimMarcinem Cieślakiem z nieukrywaną przyjemnością wykonaliśmy!

Joanna Stankiewicz-Majkowska


Korzystając z okazji chcemy podziękować za zorganizowanie zawodów
Masters Łódź, UTW Masters Zgierz
(wiemy ile kosztuje to wysiłku)

i wszystkim za fantastyczną atmosferę i spotkanie!


Wszystkie wyniki na stronie:
http://www.megatiming.pl/contest/0bcd0b39-7ce9-4207-b29f-c3dd5df7c822

… i jak zawsze trochę emocjonujących sztafetowych startów!
Pozostałe zarejestrowane nasze starty na kanele Youtube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWGv89hV3hN-iTH5maZHjCJkL0hB7GR4X

 

 

4×50 zmienny mieszane (tor 4 i 8)

  • TOR 4: Wiola,  Asia, Wiesiu, Grześ
  • TOR 8: Leszek, Karola, Dorota, Witek


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *