Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu w kategoriach Masters Poznań 2021

14 grudnia 2021

Pojechali, wypływali, zdobyli i wrócili…

13 osobowa grupa pływających Mastersów z Koszalińskiego TKKF w składzie: Agnieszka, Lidia, Asia, Dorota, Kasia, Jarek, Romek, Artur M., Grzesiu, Dawid, Artur R., Sebastian i Marcin wróciła z Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w Pływaniu w Kategoriach Masters, które odbyły się w dniach 11-12.12.2021r. w Poznaniu.

Drużyna dała z siebie wszystko zdobywając razem 28 medali, co dało im 10 miejsce w rankingu medalowym spośród około 90 klubów i 440 zawodników.

Gratulujemy wszystkim poprawy „życiówek” oraz ich ciężkiej pracy uwieńczonej sukcesem:

Indywidualnie:
1. Agnieszka Paziewska – 5 startów indywidualnych – 5 medali (3 srebrne, 2 brązowe),
2. Dorota Gudaniec – 6 startów indywidualnych – 6 medali (5 złote, 1 brązowy),
3. Joanna Stankiewicz-Majkowska- 5 startów indywidualnych – 2 medale (1 złoty, 1 srebrny),
4. Liduś Mikołajczyk – 5 startów indywidualnych – 2 medale (1 srebrny, 1 brązowy),
5. Katarzyna Gudaniec – 5 startów indywidualnych – 2 medale (1 złoty, 1 srebrny),
6. Dawid Wróblewski – 5 startów indywidualnych – 5 medali (3 złote, 2 srebrne),
7. Grzegorz Ćwikła – 3 starty indywidualne – 2 medale (1 srebrny, 1 brązowy),

Sztafety:
8. damska 4x50m stylem dowolnym w składzie: Gudaniec Dorota, Gudaniec Kasia, Mikołajczyk Lidia i Paziewska Agnieszka zajęła 2 miejsce,
9. damska 4x50m stylem zmiennym w składzie: Stankiewicz- Majkowska Asia, Mikołajczyk Lidia, Gudaniec Kasia i Paziewska Agnieszka zajęła 2 miejsce,
10. męska 4x50m stylem dowolnym w składzie: Wróblewski Dawid, Roman Pieślak, Ćwikła Grzesiu i Jarek Winiarczyk zajęła 3 miejsce,
11. mieszana 4x50m stylem zmiennym w składzie: Ćwikła Grzesiu, Gudaniec Dorota, Artur Rutkowski i Paziewska Agnieszka zajęła 2 miejsce.

Wszystkie medale, rekordy dedykujemy dla naszego wspaniałego i walecznego Stef An – We love You 😍🥰😘

Weekend bardzo udany dzięki super organizacji zawodów.

Jednocześnie ślemy serdeczne podziękowania Organizatorom
za zorganizowanie zawodów

a wszystkim Mastersom… jak zwykle za miłe spotkanie!

Dziękujemy Jacek Thiem i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania w gronie wspaniałych ludzi.

Wyniki i relacja wideo
LiveTiming | Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Kategoriach MASTERS POZNAŃ 2021