II Otwarte Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu

25 września 2018

SEKCJA PŁYWACKA TKKF KOSZALIN MASTERS ZWYCIĘZCĄ II OTWARTYCH MISTRZOSTW KOSZALINA W PŁYWANIU

Każdy lubi wygrywać, a przede wszystkim zdobywać medale i stawać na najwyższym stopniu podium. Teraz przekonali się zawodnicy Sekcji Pływackiej Masters Koszalińskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, którzy w miniony weekend 22-23.09.2018 na zawodach w Koszalinie znokautowali przeciwników zdobywając I miejsce wśród 26 klubów oraz zawodników niezrzeszonych z Polski i 1 klubu z Rosji. Dorobek 60 medali, w tym 36 złotych, 18 srebrnych i 6 brązowych to uwieńczenie przygotowań II Otwartych Mistrzostw Koszalina w Pływaniu Masters.
Po raz kolejny drużyna mastersowych pływaków zorganizowała zawody na pływalni miejskiej przy ul. B. Głowackiego w Koszalinie udowadniając, że pływanie to nie tylko sport i zdrowie, ale również dobra zabawa i możliwość spotykania się z fantastycznymi ludźmi z różnych klubów. Dwa dni zmagań i 30 konkurencji (28 indywidualnych oraz 2 sztafetowych), to zarówno zmęczenie, jak i zadowolenie z poprawy swoich wyników. Udowodnili to wszyscy zawodnicy startujący w barwach TKKF Koszalin Masters: Wioletta Pawliczek, Lidia Mikołajczyk, Agnieszka Paziewska, Joanna Stankiewicz – Majkowska, Dorota Gudaniec, Paulina Głośna, Danuta Wierzbicka oraz panowie Artur Rutkowski, Stanisław Rutkowski, Leszek Szwed, Grzegorz Ćwikła, Tomasz Szymanowski, Michał Pieślak, Roman Pieślak, Łukasz Pańczyszyn, Radosław Gudaniec, Dariusz Huryń oraz gościnnie Michał Derewecki. Ich siła, upór i dążenie do celu pokazały, że zawsze liczy się drużyna i każdy start przyczyniał się do powiększenia dorobku medalowego. Na szczególną uwagę zasługuje start naszego klubowego kolegi Grzegorza Ćwikły, który udowodnił wszystkim, że jest w dobrej formie i cel, jaki sobie postawił, że na dystansie 400m stylem zmiennym, złamie barierę 6:00 minut został osiągnięty. Nasz Grzesiu dystans ten pokonał w czasie 5:54:78! Brawa i ogromne gratulacje!
Wszyscy zawodnicy zasługują na wyrazy uznania! Dziękuję Wam, że jesteście i że zawsze można na Was liczyć.
Dziękujemy również Naszemu Sponsorowi Głównemu zawodów firmie 3re.co, którzy są nie tylko cudownymi ludźmi, ale zawsze wiedzą, jak komuś pomóc i sprawić wiele radości!
Danusiu zdjęcia są na prawdę super!

Relacja z zawodów przeprowadzona przez Radio Eska

Relacja z zawodów przeprowadzona przez Radio Koszalin

Galeria zdjęć


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *