Nasi zawodnicy na zawodach Iron Man i Open Water

17 lipca 2017

Jakiż to chłopiec piękny i młody, jakaż to obok dziewczyna? To Grzegorz Ćwikła z Dorotą Gudaniec oboje z Gorzowa rodzinnie, nasz gang koszaliński zasila.
Najlepsza triatlonistka wśród pływaków i pływaczka wśród triatlonistów 9.07.17 po raz drugi pokonała dystans Iron Mana we Frankfurcie nad Odrą. 3,8 km w wodzie, 180km na rowerze i na koniec maraton, czyli 42km biegu! Przy takim wysiłku, 400m zmiennym to wręcz rozgrzewka. Pozostajemy dumni i pod wrażeniem.
Jeśli ktoś ma odwagę takie wyzwanie podjąć zapraszamy do kontaktu z Radkiem Gudańcem, który prowadzi sekcję triatlonu w koszalińskim TKKFie i jako czterokrotny człowiek z żelaza dzieli się praktycznym doświadczeniem i pasją. Więcej informacji na stronie www.triathlonkoszalin.pl.
Grzegorz Ćwikła natomiast to nasz (jak dotąd) jedyny przedstawiciel w zawodach pływackich na wodach otwartych. Dla niego lato to gorący okres startowy. Co tydzień bierze udział w kolejnych maratonach pływackich i pnie się w górę w klasyfikacji generalnej Pucharu Wielkopolski. Zdjęcia Grzegorza i informacje o jego startach tylko u nas lub na naszym profilu FB Koszalin Master.

Radosław Gudaniec (pierwszy od lewej) i Dorota Gudaniec

Grzegorz Ćwikła

Grzegorz Ćwikła


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *